רכילות מקומית

דנה יופה

שמחה כפולה

אחד משיאי ערב העצמאות באור יהודה היה ההפתעה שחיכתה לתושבים כאשר ראש העיר ליאת שוחט העלתה על הבמה את שחקן הכדורגל הפעיל המבוגר בעולם כדי לחלוק לו כבוד כשהקהל מריע. מיד לאחר מכן עלתה לבמה קבוצת הכדורגל מ. כ אור יהודה כדי לשמוח עם הקהל לרגל עלייתה לליגה א'. (איתן אלחדז)

היא רק רוצה לרקוד

רגע לפני שעומר אדם מלווה בחיוך התמידי, עלה על הבמה באור יהודה קצת אחרי אחת בלילה הוא עוד הספיק להצטלם עם ראש העיר ליאת שוחט, אשר מאוחר יותר העלה אותה לבמה לצלילי השיר "היא רק רוצה לרקוד". (איתן אלחדז).

הרקע הכי יפה

ראש עיריית קריית אונו ישראל גל וסגנו עמי כחלון, על הרקע הכי יפה שיש בערב העצמאות- הזיקוקים.

הופעה בגבעה

בין האמנים שהלהיבו את תושבי גבעת שמואל ביום העצמאות היה ליאור נרקיס שסיפר לראש העיר יוסי ברודני כמה הוא נהנה מההופעה בגבעה. זה נגמר (איך לא?) בתמונה למזכרת.

חוגגת עם כולם

למרות היד המגובסת, ראש מועצת גני תקווה ליזי דריצ'ה, לא נתנה לזה לעצור אותה וחגגה ביום העצמאות יחד עם אלפי התושבים.

הופעה קל"ב

מירי מסיקה הגיעה להופעה ביהוד בוואן מפואר, כשהיא ירדה ממנו, ראש העיר יעלה מקליס קיבלה את פניה (כמו את שאר האומנים) ומסיקה מיד חיבקה את מקליס והודתה לה שהזמינה אותה להופיע ביהוד שזה בשבילה קל"ב (מסיקה מתגוררת בקריית אונו).

נפרדים

עשרות עובדי עיריית אור יהודה נפרדו בשבוע שעבר מויקי פרץ, שפרשה לאחרונה מהעירייה אחרי עבודה במשך 38 שנים (!). פרץ, במרבית שנותיה בעירייה עבדה במחלקת כוח האדם, נפרדה בעצב מחבריה הרבים לעבודה, וזכתה לברכות חמות מראש העיר, ליאת שוחט, מנהלת מחלקת כוח האדם, יהודית שקורי, ויו"ר ועד העובדים, יונית דלאל.

חזרות כלליות

בסוף השבוע האחרון התקיימו החזרות הכלליות לקראת המופע המרכזי של חגיגות יום העצמאות שייערך ביום רביעי בפארק רייספלד. האומנים יזהר כהן ודפנה דקל, שרו יחד עם מאות מילדי וילדות העיר הלוקחים חלק במופע, ויחד עם עשרות מתושבי ותושבות העיר השרים ורוקדים בלהקות הבוגרים במחזמר דוז פואה. הם פגשו באולם הספורט בבית ספר ניר את ראש […]

תגובות אוהדות

רגע אחרי ערב שירי לוחמים שנערך במוצ"ש בהיכל התרבות באור יהודה, עלתה ראש העיר ליאת שוחט להודות לזמרים שהובילו את הערב המרגש, טל סונדק, עידן יניב ומיטל טרבלסי. שוחט סיפרה לשלושה על התגובות החיוביות ששמעה מהקהל באירוע על הערב שכלל את שירי הארץ.

מופע מחווה

לבית הספר למוסיקה ע"ש ג'ונתן ווהל, הקריה האקדמית אונו, יש מופע מחווה ONOVISIN ללהיטי כל הזמנים של ישראל באירוויזיון משנת 1973 ועד TOY. בעקבות ההצלחה של המופע באולמות האקדמיים, יעלה ONOVISIN על בימת רידינג 3 בנמל תל אביב מול הקהל ביום שני 13 למאי בשעה 19:00, במסגרת חגיגות האירוויזיון בישראל. נייס

משכימות קום

אין הרבה סיבות שגורמות לכוכבות הביצה להשכים קום ולתקתק איפור שיער בשעות הבוקר, אך כשזה מגיע לטיפוח העור והפנים כללי המשחק תמיד שונים. ביום שלישי בשעות הבוקר, התייצבו נטלי דדון, אחווה סיטבון, בל אגם, טיטי אייניהו, הלן הוד, נועם פרוסט, קסניה טרנטול, אן זיוי וירדן ויזל, שגית רביבו, שני גולדשטייין, מורן מזור, ילנה ראלף, רווית […]

מסורת מתוקה

כמו בכל שנה בחמש השנים האחרונות אוסנת איציק ובני משפחת סרור מיהוד פתחו את ביתם בפני מאות חברים, תושבים ומכובדים כמנהג מסורת יוצאי יהדות מרוקו בערב המימונה "יש לזה המון ברכה ומזל שזה מביא לבית" סיפרה אוסנת ששקדה על הכנת מאות ממתקים בצבעים ובצורות שונות להנאת כולם. (איתן אלחדז)

באווירת החג

ישראל גל ראש העיר קריית אונו ביקר במוצאי השבת בחגיגות המימונה ברחבי העיר ואיחל לכולם תרבחו ותסעדו כשהוא לבשו בקפטן המסורתי.